| Tau Wae | ERZ-SF2MK390 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 39V 125A 2SMD JLEAD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4035 pcs | Pepa Raraunga | ERZ-SF2MK390.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 39V | Varistor Voltage (Min) | 35V |
| Varistor Voltage (Max) | 43V | Raupapa | ZNR® |