ERZ-SF2MK270
PanasonicPanasonic
ERZ-SF2MK270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-SF2MK270
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 125A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-SF2MK270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-SF2MK270
Tau Wae ERZ-SF2MK270 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 125A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4581 pcs Pepa Raraunga ERZ-SF2MK270.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24V
Varistor Voltage (Max) 30V Raupapa ZNR®