ERZ-E11A751
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A751 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A751
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A751.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A751
Tau Wae ERZ-E11A751 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426085 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A751.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZE11A751
P16694
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 210J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 280pF @ 1kHz