ERZ-E11A561CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A561CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A561CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A561CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A561CS
Tau Wae ERZ-E11A561CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 385685 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A561CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 560V Varistor Voltage (Min) 504V
Varistor Voltage (Max) 616V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11A561CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 450V
Maximum AC Volts 350V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 560V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 310pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E11A681CS
ERZ-E11A681CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 395370 pcs
Tikiake: ERZ-E11A681CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A431CS
ERZ-E11A431CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
I roto i te taonga: 467970 pcs
Tikiake: ERZ-E11A431CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A561
ERZ-E11A561
Whakaahuatanga: VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM