ERZ-E11A681CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A681CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A681CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A681CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A681CS
Tau Wae ERZ-E11A681CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395370 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A681CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZE11A681CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 290pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E11A681
ERZ-E11A681
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM