ERZ-E10F201
PanasonicPanasonic
ERZ-E10F201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10F201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 4.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10F201.pdf2.ERZ-E10F201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10F201
Tau Wae ERZ-E10F201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 4.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499171 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10F201.pdf2.ERZ-E10F201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE10F201 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 47J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 630pF @ 1kHz