ERZ-E10E751
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E751 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10E751
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 4.5KA DISC 12.50MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10E751.pdf2.ERZ-E10E751.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10E751
Tau Wae ERZ-E10E751 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 4.5KA DISC 12.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372727 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10E751.pdf2.ERZ-E10E751.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 12.50mm
Ētahi Ingoa ERZE10E751 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1kHz