ERZ-E10F102
PanasonicPanasonic
ERZ-E10F102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10F102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 12.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10F102.pdf2.ERZ-E10F102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10F102
Tau Wae ERZ-E10F102 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 12.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380437 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10F102.pdf2.ERZ-E10F102.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 12.50mm
Ētahi Ingoa ERZE10F102 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 182J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 200pF @ 1kHz