ERZ-E08E201
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08E201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08E201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08E201
Tau Wae ERZ-E08E201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 561636 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08E201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08E201 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 35J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 390pF @ 1kHz