ERZ-E08E331
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08E331
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08E331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08E331
Tau Wae ERZ-E08E331 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498076 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08E331.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08E331 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 270V
Maximum AC Volts 210V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 58J
Whakaahuatanga Taipitopito 330V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1kHz