ERZ-E08B621CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08B621CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08B621CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08B621CS
Tau Wae ERZ-E08B621CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 534610 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08B621CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08B621CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 92J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 140pF @ 1kHz