ERG-1SJ111A
ERG-1SJ111A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 110 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2047609 pcs
Tikiake: ERG-1SJ111A.pdf
RFQ
ERG-1SJ113A
ERG-1SJ113A
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: RES 11K OHM 1W 5% AXIAL