ERG-1SJ112A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ112A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ112A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 1.1K OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ112A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ112A
Tau Wae ERG-1SJ112A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 1.1K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1994128 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ112A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 1.1 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG1SJ112A
P1.1KW-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-1SJ113
ERG-1SJ113
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 11K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1924718 pcs
Tikiake: ERG-1SJ113.pdf
RFQ
ERG-1SJ111A
ERG-1SJ111A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 110 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2047609 pcs
Tikiake: ERG-1SJ111A.pdf
RFQ
ERG-1SJ112
ERG-1SJ112