ERG-1SJ102A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ102A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ102A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 1K OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ102A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ102A
Tau Wae ERG-1SJ102A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 1K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2160937 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ102A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 198762BACA
ERG1SJ102A
P1.0KW-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-1SJ100V
ERG-1SJ100V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3231841 pcs
Tikiake: ERG-1SJ100V.pdf
RFQ
ERG-1SJ101V
ERG-1SJ101V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1893715 pcs
Tikiake: ERG-1SJ101V.pdf
RFQ
ERG-1SJ102
ERG-1SJ102
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 1W 5% AXIAL