ERG-1SJ101V
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ101V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ101V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ101V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ101V
Tau Wae ERG-1SJ101V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1893715 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ101V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa P100W-1CT
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film