ERB-SE0R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SE0R50U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-SE0R50U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 1.ERB-SE0R50U.pdf2.ERB-SE0R50U.pdf3.ERB-SE0R50U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-SE0R50U
Tau Wae ERB-SE0R50U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6028 pcs Pepa Raraunga 1.ERB-SE0R50U.pdf2.ERB-SE0R50U.pdf3.ERB-SE0R50U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Raupapa ERBSE Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa P11369DKR Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.37 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A