ERB-SD1R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SD1R50U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-SD1R50U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.5A 24VDC 0402
Ngā Rauemi: ERB-SD1R50U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-SD1R50U
Tau Wae ERB-SD1R50U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.5A 24VDC 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275097 pcs Pepa Raraunga ERB-SD1R50U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Rahi / Rahi 0.040" L x 0.020" W x 0.016" H (1.00mm x 0.50mm x 0.40mm)
Raupapa ERBSD Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa P11365CT Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.08 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A