ERB-SD0R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SD0R50U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-SD0R50U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 24VDC 0402
Ngā Rauemi: ERB-SD0R50U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-SD0R50U
Tau Wae ERB-SD0R50U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 24VDC 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 331712 pcs Pepa Raraunga ERB-SD0R50U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Rahi / Rahi 0.040" L x 0.020" W x 0.016" H (1.00mm x 0.50mm x 0.40mm)
Raupapa ERBSD Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa P11361CT Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.33 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A