ERB-SE2R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SE2R50U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-SE2R50U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 1.ERB-SE2R50U.pdf2.ERB-SE2R50U.pdf3.ERB-SE2R50U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-SE2R50U
Tau Wae ERB-SE2R50U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135414 pcs Pepa Raraunga 1.ERB-SE2R50U.pdf2.ERB-SE2R50U.pdf3.ERB-SE2R50U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Raupapa ERBSE Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa P11375DKR Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.048 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A