ELT-5KT4R7MA
PanasonicPanasonic
ELT-5KT4R7MA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-5KT4R7MA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 950MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: ELT-5KT4R7MA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-5KT4R7MA
Tau Wae ELT-5KT4R7MA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 950MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84281 pcs Pepa Raraunga ELT-5KT4R7MA.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5KT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELT-5KT4R7M
ELT5KT4R7M
ELT5KT4R7MA
PCD1557TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 950mA 200 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Whakatauranga onamata 950mA