ELT-5KT330LB
PanasonicPanasonic
ELT-5KT330LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-5KT330LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 360MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELT-5KT330LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-5KT330LB
Tau Wae ELT-5KT330LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 360MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151368 pcs Pepa Raraunga ELT-5KT330LB.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5KT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELT5KT330LB
PCD2030TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.2 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Whakatauranga onamata 360mA