ELT-5KT470LB
PanasonicPanasonic
ELT-5KT470LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-5KT470LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 300MA 1.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELT-5KT470LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-5KT470LB
Tau Wae ELT-5KT470LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 300MA 1.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126730 pcs Pepa Raraunga ELT-5KT470LB.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)