ELL-VGG1R6N
PanasonicPanasonic
ELL-VGG1R6N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VGG1R6N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.6UH 1.55A 73 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VGG1R6N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VGG1R6N
Tau Wae ELL-VGG1R6N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.6UH 1.55A 73 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433593 pcs Pepa Raraunga ELL-VGG1R6N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLVGG1R6N
PCD2298TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.6µH Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.6µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 73 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 73 mOhm Whakatauranga onamata 1.55A
I teie nei - Maama 1.8A