ELL-VGG3R9N
PanasonicPanasonic
ELL-VGG3R9N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VGG3R9N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 1A 150 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-VGG3R9N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VGG3R9N
Tau Wae ELL-VGG3R9N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 1A 150 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299406 pcs Pepa Raraunga ELL-VGG3R9N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2301CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 1A 150 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Maama 1.3A