ELL-VFG4R7NC
PanasonicPanasonic
ELL-VFG4R7NC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VFG4R7NC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.05A 150 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VFG4R7NC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VFG4R7NC
Tau Wae ELL-VFG4R7NC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.05A 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 345149 pcs Pepa Raraunga ELL-VFG4R7NC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLVFG4R7NC
PCD2291TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 150 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Whakatauranga onamata 1.05A
I teie nei - Maama 740mA