ELL-ATV150M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-ATV150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 2.8A 32 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-ATV150M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-ATV150M
Tau Wae ELL-ATV150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.8A 32 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81121 pcs Pepa Raraunga ELL-ATV150M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLATV150M
PCD1750TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 32 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Whakatauranga onamata 2.8A