ELL-ATV120M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV120M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-ATV120M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 2.9A 25 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-ATV120M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-ATV120M
Tau Wae ELL-ATV120M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 2.9A 25 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85949 pcs Pepa Raraunga ELL-ATV120M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLATV120M
PCD1749TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 25 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Whakatauranga onamata 2.9A