ELL-ATV102M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV102M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-ATV102M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 320MA 1.75 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-ATV102M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-ATV102M
Tau Wae ELL-ATV102M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 320MA 1.75 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89676 pcs Pepa Raraunga ELL-ATV102M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLATV102M
PCD1772TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Wirewound Inductor 320mA 1.75 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.75 Ohm Whakatauranga onamata 320mA