ELL-6GG1R5N
PanasonicPanasonic
ELL-6GG1R5N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6GG1R5N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 2.25A 36 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6GG1R5N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6GG1R5N
Tau Wae ELL-6GG1R5N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 2.25A 36 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156335 pcs Pepa Raraunga ELL-6GG1R5N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL6GG1R5N
PCD2244TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 36 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 36 mOhm Whakatauranga onamata 2.25A
I teie nei - Maama 2.3A