ELL-6GG470M
PanasonicPanasonic
ELL-6GG470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6GG470M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 480MA 610 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6GG470M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6GG470M
Tau Wae ELL-6GG470M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 480MA 610 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145174 pcs Pepa Raraunga ELL-6GG470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2254CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 610 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Whakatauranga onamata 480mA
I teie nei - Maama 400mA