ELL-6GG1R0N
PanasonicPanasonic
ELL-6GG1R0N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6GG1R0N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.5A 27 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6GG1R0N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6GG1R0N
Tau Wae ELL-6GG1R0N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.5A 27 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126762 pcs Pepa Raraunga ELL-6GG1R0N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2243CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 27 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 27 mOhm Whakatauranga onamata 2.5A
I teie nei - Maama 2.5A