ELL-3GM2R7N
PanasonicPanasonic
ELL-3GM2R7N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-3GM2R7N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 1A 110 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-3GM2R7N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-3GM2R7N
Tau Wae ELL-3GM2R7N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 1A 110 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5236 pcs Pepa Raraunga ELL-3GM2R7N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1644CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 1A 110 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Maama -