ELL-3GM470M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-3GM470M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 220MA SMD
Ngā Rauemi: ELL-3GM470M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-3GM470M
Tau Wae ELL-3GM470M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 220MA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4590 pcs Pepa Raraunga ELL-3GM470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL3GM470M
PCD2178CT
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 220mA Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama -