ELL-3GM180M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM180M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-3GM180M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-3GM180M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-3GM180M
Tau Wae ELL-3GM180M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4565 pcs Pepa Raraunga ELL-3GM180M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL3GM180M
PCD1655TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 640 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 640 mOhm
Whakatauranga onamata 420mA I teie nei - Maama -