ELL-3GM150M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-3GM150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 440MA 560 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-3GM150M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-3GM150M
Tau Wae ELL-3GM150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 440MA 560 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5010 pcs Pepa Raraunga ELL-3GM150M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL3GM150M
PCD1654TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 560 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 560 mOhm
Whakatauranga onamata 440mA I teie nei - Maama -