ELK-U101FB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELK-U101FB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 100 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELK-U101FB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELK-U101FB
Tau Wae ELK-U101FB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 100 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5607 pcs Pepa Raraunga ELK-U101FB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 10V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Raupapa ELK-U
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa ELKU101FB
PCD1573TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taeha @ Ngaa 100 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.051" (1.30mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1.1 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.1 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 100mA