ELK-TT330IA
PanasonicPanasonic
ELK-TT330IA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELK-TT330IA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER LC(T) 33PF 20MHZ TH
Ngā Rauemi: ELK-TT330IA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELK-TT330IA
Tau Wae ELK-TT330IA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER LC(T) 33PF 20MHZ TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3975 pcs Pepa Raraunga ELK-TT330IA.pdf
Putanga - Kua tohua - Ngā uara C = 33pF
Momo Low Pass Hangarau LC (T-Type)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm) Raupapa ELKT
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial - 3 Leads Ētahi Ingoa ELKTT330IA
P11094TB
Tae Mahi - Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei 0.295" (7.50mm)
Whakarite Tae 3rd Tiaki ESD No
Whakaahuatanga Taipitopito LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 33pF Radial - 3 Leads Poutama / Whakaoho Rawa 20MHz (Cutoff)