ELK-EV300FF
PanasonicPanasonic
ELK-EV300FF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELK-EV300FF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER LC(T) 30PF ESD SMD
Ngā Rauemi: ELK-EV300FF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELK-EV300FF
Tau Wae ELK-EV300FF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER LC(T) 30PF ESD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174226 pcs Pepa Raraunga ELK-EV300FF.pdf
Putanga - Kua tohua 27V Ngā uara C = 30pF
Momo Low Pass Hangarau LC (T-Type)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Raupapa ELKEV
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa ELKEV300FF
P13171TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.087" (2.20mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD Yes Whakaahuatanga Taipitopito LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 30pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 2A Poutama / Whakaoho Rawa 200MHz (Cutoff)
Taumahi Whakamatau 15dB @ 450MHz ~ 1GHz Nga tono Data Lines for Mobile Devices