ELJ-NJ68NGF2
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NJ68NGF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NJ68NGF2.pdf2.ELJ-NJ68NGF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NJ68NGF2
Tau Wae ELJ-NJ68NGF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5843 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NJ68NGF2.pdf2.ELJ-NJ68NGF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NJ
Ratonga - Q @ Freq 38 @ 200MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNJ68NGF2
PCD1804TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz Inangarangi 68nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68nH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Whakatauranga onamata 340mA I teie nei - Maama -