ELJ-NJ56NJF2
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NJ56NJF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56NH 360MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NJ56NJF2.pdf2.ELJ-NJ56NJF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NJ56NJF2
Tau Wae ELJ-NJ56NJF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 56NH 360MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5298 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NJ56NJF2.pdf2.ELJ-NJ56NJF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NJ
Ratonga - Q @ Freq 38 @ 200MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNJ56NJF2
PCD1514TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz Inangarangi 56nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 300 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Whakatauranga onamata 360mA I teie nei - Maama -