ELJ-NJ82NJF2
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NJ82NJF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NJ82NJF2.pdf2.ELJ-NJ82NJF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NJ82NJF2
Tau Wae ELJ-NJ82NJF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4707 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NJ82NJF2.pdf2.ELJ-NJ82NJF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NJ
Ratonga - Q @ Freq 34 @ 150MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1516CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 150MHz Inangarangi 82nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 480 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Whakatauranga onamata 290mA I teie nei - Maama -