ELJ-ND27NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND27NJF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-ND27NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-ND27NJF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-ND27NJF
Tau Wae ELJ-ND27NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450063 pcs Pepa Raraunga ELJ-ND27NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2015 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ND
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2015 Metric)
Ētahi Ingoa PCD2391CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 27nH
Teitei - Tae (Max) 0.050" (1.28mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27nH Unshielded Wirewound Inductor 455mA 340 mOhm Max 0805 (2015 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Whakatauranga onamata 455mA I teie nei - Maama -