ELJ-ND18NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND18NJF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-ND18NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-ND18NJF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-ND18NJF
Tau Wae ELJ-ND18NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4658 pcs Pepa Raraunga ELJ-ND18NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2015 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ND
Ratonga - Q @ Freq 12 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2015 Metric)
Ētahi Ingoa ELJND18NJF
PCD2389TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 18nH
Teitei - Tae (Max) 0.050" (1.28mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 18nH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 290 mOhm Max 0805 (2015 Metric) DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Whakatauranga onamata 480mA I teie nei - Maama -