ELJ-ND15NKF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND15NKF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-ND15NKF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-ND15NKF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-ND15NKF
Tau Wae ELJ-ND15NKF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga ELJ-ND15NKF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ND
Ratonga - Q @ Freq 12 @ 100MHz