ELJ-ND39NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND39NJF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-ND39NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 390MA 410 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-ND39NJF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-ND39NJF
Tau Wae ELJ-ND39NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 390MA 410 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5562 pcs Pepa Raraunga ELJ-ND39NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ND
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1167DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 39nH
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39nH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 410 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max
Whakatauranga onamata 390mA I teie nei - Maama -