ELJ-LA4R7KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA4R7KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-LA4R7KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 560MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-LA4R7KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-LA4R7KF
Tau Wae ELJ-LA4R7KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 560MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5662 pcs Pepa Raraunga ELJ-LA4R7KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa P15211CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 350 mOhm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm
Whakatauranga onamata 560mA I teie nei - Maama 900mA