ELJ-LA100KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA100KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-LA100KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 410MA 710 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-LA100KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-LA100KF
Tau Wae ELJ-LA100KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 410MA 710 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4523 pcs Pepa Raraunga ELJ-LA100KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa P15213CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 710 mOhm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 710 mOhm
Whakatauranga onamata 410mA I teie nei - Maama 600mA