ELJ-LA101KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA101KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-LA101KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 110MA 9.5 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-LA101KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-LA101KF
Tau Wae ELJ-LA101KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 110MA 9.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4215 pcs Pepa Raraunga ELJ-LA101KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa P15217DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 9.5 Ohm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama 200mA