ELJ-FB1R8MF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB1R8MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB1R8MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FB1R8MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB1R8MF
Tau Wae ELJ-FB1R8MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5972 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB1R8MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB1R8MF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 610 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Whakatauranga onamata 410mA I teie nei - Maama -