ELJ-FB1R5MF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB1R5MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB1R5MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FB1R5MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB1R5MF
Tau Wae ELJ-FB1R5MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4815 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB1R5MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB1R5MF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 610 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Whakatauranga onamata 430mA I teie nei - Maama -